O nas

Magda Burczyńska – inicjatorka i główna koordynatorka projektu. Obecnie studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ale od zawsze najbliższa jej sercu jest psychologia. Jest odpowiedzialna za kontakt z uczestnikami projektu, a jej motto to – pozbyć się tabu! Swoją uwagę szczególnie poświęca temu, aby ludzie mogli swobodnie mówić o swoich problemach, bez ryzyka bycia ocenianymi czy stygmatyzowanymi.


Bartłomiej Kasiuk – kierownik projektu oraz autor naszej strony internetowej. Ma na swoim koncie przewodnictwo organizacji wielu projektów o charakterze społecznym – w naszym odpowiedzialny jest za wszystkie sprawy logistyczne oraz organizacyjne. Na co dzień student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.


Paulina Przybycień-Gawęda– lekarka rozpoczynająca rezydenturę z psychiatrii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Równolegle uczestniczka studiów magisterskich na kierunku zdrowie publiczne. W przyszłości chciałaby pracować nad organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce, szczególnie w dziedzinie psychiatrii.


Zuzanna Brzozowska – studentka VI roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, członkini SKN Psychiatrii oraz SKN Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Wierzy, że zdrowie psychiczne musi przestać być tematem tabu, aby ludzie chętniej sięgali po pomoc – jej udzielaniem chciałaby się zająć w pełnym wymiarze, wybierając specjalizację z psychiatrii.


Aleksandra Izdebska – studentka kierunku zdrowie publiczne oraz kosmetologii. Uwielbia ludzi, dlatego angażuje się w różne działania na ich rzecz. Ze szczególnym jej zainteresowaniem spotyka się właśnie kwestia zdrowia psychicznego. Z wykształcenia jest również ratownikiem medycznym, a każdą swoją wolną chwile poświęca tańcu.

Ewelina Kowalska – studentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i wielka pasjonatka psychologii. Tematyka zaburzeń psychicznych jest jej szczególnie bliska, bo sama przez kilka lat zmagała się z depresją. W ramach naszego projektu, prowadzi wspólnie z nami spotkania z młodzieżą oraz tworzy serię Piątki z Depresją, w ramach której opisuje swoje przeżycia związane z chorobą. Prowadzi także własnego bloga, gdzie dzieli się różnego rodzaju przemyśleniami. 


Emilia Żmuda – działaczka społeczna oraz autorka naszych rysunków. Od lat zaangażowana we wszelkie formy pomocy różnym grupom społecznym oraz akcje edukacyjne. Działania antydyskryminacyjne spotykają się ze szczególną uwagą z jej strony. W chwilach wolnych od ratowania świata – rysuje, z czym wiąże swoją przyszłość.